עולם הפרסום עובר תהפוכות וממציא עצמו מחדש.

רוצים לדעת איך להביא לקוחות?

זקוקים לליווי והדרכה שתתן לכם ביטחון וידע?

בואו ללמוד איך מנצחים קמפיין.

תכנית ליווי אישית המותאמת להצלחת העסק שלך

בואו להיות חלק מתכנית מנצחת

תכנית הליווי כוללת 10 מפגשים מקצועיים אחד על אחד בני שעה וחצי.
במהלך התכנית נלמד אותך איך מפרסמים, מי קהל היעד, מה נכון לנו ולא פחות חשוב - איך עושים את זה. מה זה אומר כתיבה שיווקית? מה זה מיקרו קופי? נלמד לכתוב תכנים שיווקים לרשתות החברתיות השונות וכל משתתף יקבל סילבוס מסודר עם מערכי השיעור, בקרת התקדמות אישית ובנוסף, תמיכה טכנית למשך שישה חודשים אחרי סיום התהליך.

תקבלו מאיתנו כלים

נלמד ונעסוק במגוון נרחב של תחומים בניהם: היכרות עם עולם התוכן החדש של ימינו, בניית אסטרטגיה מותאמת אישית, פיצוח קריאייטיב, ניסוח מסרים שיווקים לקהל הלקוחות שלך, הקמה וניהול של קמפיינים ברשתות החברתיות ובקרה ומקסום תוצאות.

דברו איתנו >

למי התכנית מיועדת?

בעלי עסקים, מנכ״לים של חברות גדולות וקטנות, עמותות, מנהלי שיווק, יזמים, עצמאיים וכל אחד ואחת התלויים בעולמות התוכן האלו ורוצים ללמוד ולהבין - איך מנצחים קמפיין.

מי אנחנו?

שון שאול, מנכ״ל

אהלן חברים, אני שון, תל אביבי עם נשמה של חיפאי. הגעתי לתחום הפרסום בכלל מעולמות הכתיבה והתוכן. ערכתי והפקתי תכניות רדיו, הקמתי את מערך הניו - מדיה של רדיו תל אביב וניהלתי אסטרטגית קמפיינים פוליטים בולטים.

אם עד תחילת שנות ה - 2000 מי שהיה לו כסף פירסם בטלוויזיה ואנחנו ישבנו בסלון ללא יכולת להעביר קדימה, היום התוכן הוא המלך - לא מעניין? לא מוכר. אחרי שנים בתחום הפרסום החלטתי להעניק את הידע לאנשים הזקוקים לו.

אני מציע לכם להצטרף למסע חוויתי ומלמד שיעניק לכם כלים לאורך זמן.

אבי סנטו, מנכ״ל

נעים מאד, קוראים לי אבי, תל אביבי בן 33 שאוהב כושר ומכור קשות לחוף הים. אני חי, נושם ושוחה במים העמוקים של עולם השיווק והמכירות.

תמיד ידעתי שעולם השיווק והמחשבים הם שני העולומות שלי ובמרוצת השנים, בבוקר ניהלתי מערכי מכירות מורכבים ובערב קראתי ולמדתי את עולם המחשבים בדגש על פתרונות התוכנה. כשהגיעה מהפכת המדיה החברתית פרצתי יחד איתה ומאז אני מדריך, מלווה ומייעץ לארגונים, חברות, ובעלי עסקים.

אני מזמין אתכם ללמוד, לחוות ולהכיר את העולם החדש בצורה ידידותית, מעמיקה ונעימה דרך תכנית הליווי שלנו.

אנו בעלי נסיון רב שנים בעולם הפרסום ושמים דגש על הכרת הצרכים האישיים,
למידה מדורגת, תרגול ובניית תכנית אסטרטגית קדימה.

״ ...לא האמנתי שאראה תוצאות כל כך מהר! אני ממליץ לכל אחד ואחת שמרגישים קצת מאחור - להירשם ולהצטרף. חווית הלמידה שעברתי עם שון הייתה מרתקת... ״
שי מלכה, סמנכ״ל אפיקים
שירותי תחבורה
" ... אבי ידידי, במלאת שלושה חודשים לעבודתנו המשותפת אני חייבת לבשר לך שפשוט שינית לי את החיים. אף אחד לא הזניק אותי לתוצאות כאלה, ואף אחד גם לא יודע לעשות את זה במהירות התגובה שלך. מעריכה מאד... ״
סמדר שיר
סופרת
״ ...בעזרת הסבלנות וההתמדה של שון, תוך חודשיים שחיתי בעולם הניו מדיה וקיבלתי את כל הכלים שהייתי צריך על מנת להשיג תוצאות... ״
שי אבוחצירה
סגן ראש עיריית חיפה
״ ...אבי, תודה על היותך איש מקצוע מצויין. מדריך מקצועי בתחום השיווק באינטרנט, יועץ מעולה לבניית אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית ואיש מכירות אלוף... ״
חלי יעקבס וירט
מנהלת שיווק T-roo טכנולוגיות

נרשמים עד סוף החודש ומקבלים במתנה
חבילה קורס לשיווק בפייסבוק + קורס לשיווק באינסטגרם - ללא עלות!

דברו איתנו >